Kampanyalardan Haberdar olmak istiyorum..
E-mail adresiniz:
 
Promosyon turlar , indirimli uçak bileti , kampanyalı oto kiralama, Uçak Bileti, Turlar, Oto Kiralama, Vize
VİZE


Vize
Ülkelere göre vize evrakları için tıklayın

1-Schengen vizesi başvurularında, daha önceden alınmış Schengen ülkelerine ait bir vize veya Amerika ya da ingiltere vizeleri varsa, belirtilen gerekli evrakların, belirtilen sürede eksiksiz olarak teslim edilmesi durumunda EKLİPTİK TURİZM, vize islemlerinizde yardımcı olabilir. (Schengen ülkeleri: Almanya, Avusturya, Belcika, Fransa, Hollanda, italya, ispanya, Lüksemburg, Portekiz, Yunanistan)

2-Pasaportunuzda daha önce aıinmis Schengen ulkelerine ait bir vize yoksa, Schengen ulkeleri konsolosluklarina sahsen basvurmaniz gerekmektedir.

3-Pasaportlar ve vize icin belirtilen tum evraklarini eksiksiz olarak, hareket gununden en az 16 gun once Bayram, somestre ve yilbasi gibi yogun donemlerde ise en az 21 is gunu once teslim edilmesi gerekmektedir. Vize alimi ile ilgili belirtilen sure, konsolosluklara tum evraklarin eksiksiz olarak verilisinden itibaren, yeni bir evrak istenmedigi ve herhangi bir tatil doneminin araya girmedigi bildirdikleri suredir.

4-Başvuru belgelerinin arasına, Banka hesap cüzdanı ve kredi kartı fotokopileri ile Pasaport ve pasaport fotokopileri (resimli sayfa, geçerlilik tarihini gösteren sayfa, vize sayfaları ve nüfus suretinin oldugu sayfa) mutlaka eklenmelidir.

5-EKLİPTİK TURİZM vize islemlerinde sadece aracı konumunda olup herhangi bir gecikmeden ve evrak eksikliklerinden doğabilecek aksakıiklardan konsolosluklar tarafından vize verilmemesinden hiçbir sorumlulugu yoktur. Konsolosluklar evraklarınız tam ve eksiksiz bile olsa vize talebinizi geri çevirebilirler ve bu konuda açıklama yapma yükümlülükleri yoktur. Hiçbir turizm acentesinin vize başvurusu konusunda herhangi bir ülke konsolosluğuna yaptıtımı veya vize alim garantisi olamaz. Yukarıda vize alımı için sıralanmış olan vize evrakları listesi konsoloslukların seyahat acentelerinden istemiş oldugu evraklardır. Bu evrakların eksiksiz olarak tarafimıza gönderilmesi sizlerin vize alımını çok daha kolay hale getirecektir. Acentaların aldığı vizenin tarih ve içeriği yolcu tarafından kontrol edilmelidir.

6-Konsolosluklar tarafindan istenen evrakların yukarıdakı listeye göre teslim edilmesi, bu evraklara ilaveten yeni belgeler istenmeyeceği ve vizenin kesin olarak verileceği anlamına gelmez. Tüm ülkelerin sınır kapılarında, polislerin vizeleri olsa dahi ulkeye sokmama yetkisi bulunmaktadir. Vize ancak konsolosluklar tarafindan verilir ve vize alınan ülkeye giriş izni pasaport polisi taraıindan onaylanır. Bunun dışında hiçbir kişi veya kuruluş vize alma garantisi veremez. Tur hareket tarihine kadar vize ücretlerinde olabilecek değişiklikler yolcularımıza yansıtılır ve farklar tahsil edilir. Vize alınamaması durumunda tur satış sözleşmesindeki iptal koşulları aynen geçerlidir.

7-Genel satış koşullarında belirtildiği gibi, Yurtdişi gezilerde gerekli olan vizelerin hazır olmasından yolcular sorumludur. EKLİPTİK TURİZM’den vize işlemlerini takip etmesi talep edildiği takdirde, en az 6 ay geçerli pasaportun olması ve gerekli evraklarla birlikte turun hareket tarihinden en az 16 gün önce, vize ve servis ücreti müsterilerimiz tarafından karşılanmak üzere EKLİPTİK TURİZM 'e başvurulması gerekir.

8-Seyahatlerini firmamız aracılığıyla gerçekleştirmeyenlerin vize işlemleri yapılmamaktadır.

9-Gümrüklerde formaliteler ile ilgili olarak giriş ve çıkışlarda yolcuların pasaportlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliginden doğması muhtemel problem ve buna bağlı gecikme ve iptallerden yolcularımız sorumludur. Bu durumda yolcu seyahatle ilgili tüm haklarını kaybeder.


 

Borajet Uçuşlarında Yeni Noktalara Uçak Biletleri....
Moldovian Airlines Uçak Biletleri ile Moldova Kişinev'e(Chısınau) Ekonomik Direkt Uçuşlar...
Ekliptik Turizm'den Taksitli Ucuz Uçak Bileti Fırsatı...
İstanbul'dan Air Arabia Uçak Biletleri ile Casablanca (Kazablanka) ve Dubai (Sharjah) Uçuş Rahatlığı
AIR ARABIA İLE VİZE DAHİL EUR 267.- BİLET PROMOSYONU